1. 6. 2019  -   SOBOTA  -  U14

​

<-->

9:00 - 9:30

U14  Skupina A - Glavno igrišče

NŠ MURA ČRNI (A1)

2

-

0

SL. BISTRICA (A2)

<-->

9:00 - 9:30        

U14  Skupina B - Umetna trava

MARIBOR (B1)

4

-

0

DRAVA (B2)

<-->

9:30 - 10:00

U14  Skupina A - Glavno igrišče

<

SLAVEN BELUPO (A3)

1

-

0

SIMER Š. (A4)

<-->

9:30 - 10:00       

U14  Skupina B - Umetna trava

NŠ MURA BELI (B3)

0

-

0

VERŽEJ (B4)

<-->

10:00 - 10:30

U14  Skupina A - Glavno igrišče

<
OLIMPIJA (A6)OLIMPIJA (A6)

MB TABOR (A5)

0

-

0

OLIMPIJA (A6)

<-->

10:00 - 10:30       

U14  Skupina B - Umetna trava

RUDAR VELENJE (B5)

0

-

2

DRAVOGRAD (B6)

<-->

10:30 - 11:00

U14  Skupina A - Umetna trava

<

NŠ MURA ČRNI (A1)

2

-

0

SIMER Š. (A4)

<-->

10:30 - 11:00       

U14  Skupina B - Glavno igrišče

MARIBOR (B1)

5

-

0

VERŽEJ (B4)

<-->

11:00 - 11:30

U14  Skupina A - Umetna trava

<

SL. BISTRICA (A2)

1

-

0

MB TABOR (A5)

<-->

11:00 - 11:30       

U14  Skupina B - Glavno igrišče

DRAVA (B2)

1

-

3

RUDAR VELENJE (B5)

<-->

11:30 - 12:00

U14  Skupina A - Umetna trava

<

SLAVEN BELUPO (A3)

1

-

2

OLIMPIJA (A6)

<-->

11:30 - 12:00       

U14  Skupina B - Glavno igrišče

NŠ MURA BELI (B3)

0

-

2

DRAVOGRAD (B6)

<-->

12:00 - 12:30

U14  Skupina A - Glavno igrišče

<

NŠ MURA ČRNI (A1)

3

-

0

MB TABOR (A5)

<-->

12:00 - 12:30       

U14  Skupina B - Umetna trava

MARIBOR (B1)

1

-

0

RUDAR VELENJE (B5)

<-->

12:30 - 13:00

U14  Skupina A - Glavno igrišče

<

SL. BISTRICA (A2)

1

-

2

SLAVEN BELUPO (A3)

<-->

12:30 - 13:00       

U14  Skupina B - Umetna trava

DRAVA (B2)

4

-

1

NŠ MURA BELI (B3)

<-->

13:00 - 13:30

U14  Skupina A - Glavno igrišče

<

SIMER Š. (A4)

1

-

1

OLIMPIJA (A6)

<-->

13:00 - 13:30       

U14  Skupina B - Umetna trava

VERŽEJ (B4)

0

-

3

DRAVOGRAD (B6)

<-->

13:30 - 14:00

U14  Skupina A - Umetna trava

<

NŠ MURA ČRNI (A1)

2

-

0

SLAVEN BELUPO (A3)

<-->

13:30 - 14:00       

U14  Skupina B - Glavno igrišče

MARIBOR (B1)

3

-

0

NŠ MURA BELI (B3)

<-->

14:00 - 14:30

U14  Skupina A - Umetna trava

<

SIMER Š. (A4)

1

-

0

MB TABOR (A5)

<--> <-->

14:00 - 14:30       

U14  Skupina B - Umetna trava

VERŽEJ (B4)

0

-

1

RUDAR VELENJE (B5)

<-->

14:30 - 15:00

U14  Skupina A - Umetna trava

<

SL. BISTRICA (A2)

0

-

1

OLIMPIJA (A6)

<--> <-->

14:30 - 15:00     

U14  Skupina B - Glavno igrišče

DRAVA (B2)

1

-

2

DRAVOGRAD (B6)

<-->

15:00 - 15:30

U14  Skupina A - Glavno igrišče

<

SLAVEN BELUPO (A3)

4

-

0

MB TABOR (A5)

<--> <-->

15:00 - 15:30       

U14  Skupina B - Umetna trava

NŠ MURA BELI (B3)

1

-

0

RUDAR VELENJE (B5)

<-->

15:30 - 16:00

U14  Skupina A - Glavno igrišče

<

NŠ MURA ČRNI (A1)

0

-

1

OLIMPIJA (A6)

<--> <-->

15:30 - 16:00       

U14  Skupina B - Umetna trava

MARIBOR (B1)

2

-

0

DRAVOGRAD (B6)


<-->

16:00 - 16:30

U14  Skupina A - Glavno igrišče

<

SL. BISTRICA (A2)

0

-

3

SIMER Š. (A4)

<--> <-->

16:00 - 16:30       

U14  Skupina B - Umetna trava

DRAVA (B2)

2

-

2

VERŽEJ (B4)

<-->

16:30 - 17:00

U14 za 11. MESTO - Umetna trava

<

MB TABOR

5

-

0

VERŽEJ

<--> <-->

16:30 - 17:00       

U14  za 9. MESTO - Glavno igrišče

SL. BISTRICA (A2)

1

-

0

MURA BELI

<-->

17:00 - 17:30

U14  za 7. MESTO - Umetna trava

<

SIMER Š.

4

-

0

DRAVA

<--> <-->

17:00 - 17:30       

U14  za 5. MESTO - Glavno igrišče

SLAVEN BELUPO

3

-

1

RUDAR VELENJE

<-->

17:30 - 18:00

U14  za 3. MESTO - Umetna trava

<

OLIMPIJA

0

-

1

DRAVOGRAD

<--> <-->

17:30 - 18:00       

U14  za 1. MESTO - Glavno igrišče

MURA (ČRNI)

1

-

0

MARIBOR

<--> <-->

8. 6. 2019  -   SOBOTA  -  U13

​

<-->

9:00 - 9:25

U13  Skupina A - Glavno igrišče

NŠ MURA (A1)

2

-

0

LJUTOMER (A2)

<-->

9:00 - 9:25       

U13  Skupina B - Umetna trava

MEĐIMURJE (B1)

0

-

3

ALUMINIJ   (B2)

<-->

9:25 - 09:50

U13  Skupina A - Glavno igrišče

<

SLATINA - VERŽEJ (A3)

1

-

1

FUŽINAR (A4)

<-->

9:25 - 09:50       

U13  Skupina B - Umetna trava

GAK (B3)

1

-

0

JARENINA (B4)

<-->

09:50 - 10:15

U13  Skupina A - Glavno igrišče

<
OLIMPIJA (A6)OLIMPIJA (A6)

ZTE (A5)

1

-

1

DOMŽALE (A6)

<-->

09:50 - 10:15       

U13  Skupina B - Umetna trava

DRAVOGRAD (B5)

7

-

0

PUCONCI (B6)

<-->

10:15 - 10:40

U13  Skupina A - Umetna trava

<

NŠ MURA (A1)

0

-

0

FUŽINAR (A4)

<-->

10:15 - 10:40       

U13  Skupina B - Glavno igrišče

MEĐIMURJE (B1)

0

-

0

JARENINA (B4)

<-->

10:40 - 11:05

U13  Skupina A - Umetna trava

<

LJUTOMER (A2)

0

-

3

ZTE (A5)

<-->

10:40 - 11:05       

U13  Skupina B - Glavno igrišče

ALUMINIJ (B2)

1

-

0

DRAVOGRAD (B5)

<-->

11:05 - 11:30

U13  Skupina A - Umetna trava

<

SLATINA VERŽEJ (A3)

0

-

4

DOMŽALE (A6)

<-->

11:05 - 11:30       

U13  Skupina B - Glavno igrišče

GAK (B3)

6

-

0

PUCONCI (B6)

<-->

11:30 - 11:55

U13  Skupina A - Glavno igrišče

<

NŠ MURA (A1)

3

-

0

ZTE (A5)

<-->

11:30 - 11:55       

U13  Skupina B - Umetna trava

MEĐIMURJE (B1)

0

-

2

DRAVOGRAD (B5)

<-->

11:55 - 12:20

U13  Skupina A - Glavno igrišče

<

LJUTOMER (A2)

2

-

1

SLTINA VERŽEJ (A3)

<-->

11:55 - 12:20       

U13  Skupina B - Umetna trava

ALUMINIJ (B2)

1

-

2

GAK (B3)

<-->

12:20 - 12:45

U13  Skupina A - Glavno igrišče

<

FUŽINAR (A4)

0

-

7

DOMŽALE (A6)

<-->

12:20 - 12:45       

U13  Skupina B - Umetna trava

JARENINA (B4)

3

-

0

PUCONCI (B6)

<-->

12:45 - 13:10

U13  Skupina A - Umetna trava

<

NŠ MURA (A1)

5

-

0

SLTINA VERŽEJ (A3)

<-->

12:45 - 13:10       

U13  Skupina B - Glavno igrišče

MEĐIMURJE (B1)

1

-

1

GAK (B3)

<-->

13:10 - 13:35

U13  Skupina A - Umetna trava

<

FUŽINAR (A4)

1

-

2

ZTE (A5)

<--> <-->

13:10 - 13:35       

U13  Skupina B - Umetna trava

JARENINA (B4)

0

-

1

DRAVOGRAD (B5)

<-->

13:35 - 14:00

U13  Skupina A - Umetna trava

<

LJUTOMER (A2)

0

-

4

DOMŽALE (A6)

<--> <-->

13:35 - 14:00     

U13  Skupina B - Glavno igrišče

ALUMINIJ (B2)

2

-

0

PUCONCI (B6)

<-->

14:00 - 14:25

U13  Skupina A - Glavno igrišče

<

SLATINA VERŽEJ (A3)

0

-

3

ZTE (A5)

<--> <-->

14:00 - 14:25       

U13  Skupina B - Umetna trava

GAK (B3)

1

-

0

DRAVOGRAD (B5)

<-->

14:25 - 14:50

U13  Skupina A - Glavno igrišče

<

NŠ MURA (A1)

0

-

1

DOMŽALE (A6)

<--> <-->

14:25 - 14:50       

U13  Skupina B - Umetna trava

MEĐIMURJE (B1)

7

-

0

PUCONCI (B6)


<-->

14:50 - 15:15

U13  Skupina A - Glavno igrišče

<

LJUTOMER (A2)

3

-

0

FUŽINAR (A4)

<--> <-->

14:50 - 15:15       

U13  Skupina B - Umetna trava

ALUMINIJ (B2)

1

-

0

JARENINA (B4)

<-->

15:15 - 15:45

U13 za 11. MESTO - Umetna trava

<

SLATINA - VERŽEJ (A3)

2

-

1

PUCONCI (B6)

<--> <-->

15:15 - 15:45       

U13  za 9. MESTO - Glavno igrišče

FUŽINAR (A4)

0

-

3

JARENINA (B4)

<-->

15:45 - 16:15

U13  za 7. MESTO - Umetna trava

<

LJUTOMER (A2)

0

-

5

MEĐIMURJE (B1)

<--> <-->

15:45 - 16:15       

U13  za 5. MESTO - Glavno igrišče

ZTE (A5)

0

-

1

DRAVOGRAD (B5)

<-->

16:15 - 16:45

U13  za 3. MESTO - Umetna trava

<

NŠ MURA (A1)

2

-

1

ALUMINIJ (B2)

<--> <-->

16:15 - 16:45       

U13  za 1. MESTO - Glavno igrišče

DOMŽALE (A6)

4

-

0

GAK (B3)

<--> <-->

16. 6. 2019  -   NEDELJA  -  U7

​

RAZPORED

SKUPINA A

SKUPINA B

SKUPINA C

SKUPINA D

KONČNA LESTVICA

<-->
<--> <-->

16. 6. 2019  -   NEDELJA  -  U9

​

RAZPORED

SKUPINA A

SKUPINA B

SKUPINA C

SKUPINA D

KONČNA LESTVICA

<-->
<--> <-->

16. 6. 2019  -   NEDELJA  -  U11

​

RAZPORED

SKUPINA A

SKUPINA B

SKUPINA C

SKUPINA D

KONČNA LESTVICA

<-->
<--> <-->

15. 6. 2019  -   SOBOTA  -  U12

​

RAZPORED

LESTVICA

<--> <-->

15. 6. 2019  -   SOBOTA  -  U10

​

RAZPORED

SKUPINA A

SKUPINA B

SKUPINA C

<-->

ZAKLJUČNI BOJI

17:10       

U10  četrtfinale - igrišče 1 - Č1

ALUMINIJ

3

-

0

DRVINJA

<--> <-->

17:10       

U10  četrtfinale - igrišče 2 - Č2

CELJE

2

-

0

BAKOVCI

<--> <-->

17:30       

U10  četrtfinale - igrišče 1 - Č3

OLIMPIJA

1

-

0

ŠAMPION

<--> <-->

17:30       

U10  četrtfinale - igrišče 2 - Č4

JARENINA

2

-

1

LJUTOMER

<-->

17:50       

U10  polfinale - igrišče 1 - P1

ALUMINIJ

1

-

0

CELJE

<-->

18:10       

U10  polfinale - igrišče 1 - P2

OLIMPIJA

0

-

1

JARENINA

<-->

18:30       

U10  za 3. mesto - igrišče 1

CELJE

5

-

4

OLIMPIJA

<-->

18:50       

U10  finale - igrišče 1

ALUMINIJ

5

-

0

JARENINA

<--> <-->

15. 6. 2019  -   SOBOTA  -  U8

​

RAZPORED

SKUPINA A

SKUPINA B

SKUPINA C

<-->

ZAKLJUČNI BOJI

12:15 - 12:30       

U8  četrtfinale - igrišče 1 - Č1

SK STURM GRAZ

5

-

0

MURA ČRNI

<--> <-->

12:15 - 12:30       

U8  četrtfinale - igrišče 2 - Č2

JARENINA

2

-

1

CELJE BELI

<--> <-->

12:30 - 12:45       

U8  četrtfinale - igrišče 1 - Č3

MURA BELI

0

-

4

LUMEN 1

<--> <-->

12:30 - 12:45       

U8  četrtfinale - igrišče 2 - Č4

OLIMPIJA BELI

6

-

0

OLIMPIJA ZELENI

<-->

12:45 - 13:00       

U8  polfinale - igrišče 1 - P1

SK STURM GRAZ

3

-

1

JARENINA

<-->

13:00 - 13:50       

U8  polfinale - igrišče 1 - P2

LUMEN 1

13

-

12

OLIMPIJA BELI

<-->

13:15 - 13:30       

U8  za 3. mesto - igrišče 1

JARENINA

0

-

3

OLIMPIJA BELI

<-->

13:30 - 13:45       

U8  finale - igrišče 1

SK STURM GRAZ

3

-

1

LUMEN 1

<--> <-->

15. 6. 2019  -   SOBOTA  -  U8

​

<-->

16:15 - 16:45       

U8  za 1. MESTO - Glavno igrišče

DOMŽALE (A6)

4

-

0

GAK (B3)

<-->